Dunabogdányi Hegylakók Egyesülete

Dunabogdányi Hegylakók Egyesülete

Fórum

Tisztelt Kutya-hegyi Polgárok!

A legutóbbi HÉSZ módosítás szerint egy lombházas turisztikai beruházás valósulna meg a Kutya-hegyen. Ezzel kapcsolatban szeretnénk egy olyan, az esetet ismertető és tisztázó fórumot tartani, amelyen a Beruházó valamint a Hegylakók Egyesülete is képviselteti magát.

Az önkormányzat szeretné, ha ezen a fórumon a fentieken kívül is minél több, a beruházással (illetve annak hatásaival) érintett területen élő, ingatlannal bíró polgár megjelenne. Tisztelettel szólítjuk meg ezen polgárokat, hogy személyesen is találkozhassunk és eszmét cseréljünk erről a kiemelt jelentőségű beruházásról!

A fórumra 2026. május 17-én (vasárnap), 17 órakor kerül sor a Művelődési Házban

Tisztelettel és szeretettel várjuk!

Liebhardt András

polgármester

Dunabogdány Község Önkormányzata

Tetszett a cikk?

Megosztás itt: facebook
Oszd meg a Facebook-on
DHE

DHE