Tisztelt Kutya-hegyi Polgárok!
A legutóbbi HÉSZ módosítás szerint egy lombházas turisztikai beruházás valósulna meg a Kutya-hegyen. Ezzel kapcsolatban szeretnénk egy olyan, az esetet ismertető és tisztázó fórumot tartani, amelyen a Beruházó valamint a Hegylakók Egyesülete is képviselteti magát.
Az önkormányzat szeretné, ha ezen a fórumon a fentieken kívül is minél több, a beruházással (illetve annak hatásaival) érintett területen élő, ingatlannal bíró polgár megjelenne. Tisztelettel szólítjuk meg ezen polgárokat, hogy személyesen is találkozhassunk és eszmét cseréljünk erről a kiemelt jelentőségű beruházásról!
A fórumra 2026. május 17-én (vasárnap), 17 órakor kerül sor a Művelődési Házban
Tisztelettel és szeretettel várjuk!
Liebhardt András
polgármester
Dunabogdány Község Önkormányzata